Detox

Detoxikační krabičková dieta

Krabičková dieta určená k detoxikaci organismu je vhodná pro každého, kdo cítí potřebu odlehčit svůj jídelníček a regenerovat důležité orgány, jako jsou například střeva, játra či ledviny. Neobsahuje pokrmy, které tělo zatěžují, a naopak je bohatá na potraviny podporující přirozenou očistu těla.

Krabičkové diety, které nabízí detoxikační program

Zdravé stravování
zkrabicky.cz
Zdravé stravování nabízí nejširší paletu krabičkových diet v ČR. Můžete si navolit různé chody i celkovou energetickou hodnotu jídel. Pokud sledujete denní příjem kalorií, nemusíte nic složitě počítat či vážit.
Nejširší výběr programů
již od284 Kč
Harmonické krabičky
harmonicke-krabicky.cz
Na trhu jsou již několik let. Každý den 5 čerstvých, vyvážených chutných jídel. Objednávky lze spravovat online.
již od289 Kč

Princip očisty organismu

Každý z nás je dennodenně vystaven celé řadě toxinů a chemikálií. Jejich zdrojem může být vzduch, který dýcháme, čistící a kosmetické přípravky nebo také jídlo a pitná voda

Ačkoliv se lidský organismus se škodlivinami snaží bojovat, často je jich na něj moc. Posléze pronikají do těla, kde se usazují, narušují optimální fungování těla a způsobují různé nemoci. 

Detox a očista organismu pomáhá toxické látky vylučovat, čímž tělu navrací jeho původní funkčnost a zdraví

Obzvláště důležitá je detoxikace jater, jelikož jsou orgánem, který má na svědomí nejen vylučování toxinů, ale také nadbytečných hormonů a dalších potenciálně škodlivých látek. Kromě toho se podílejí na metabolizaci glukózy, jejíž narušení může vést k rozvoji cukrovky.

S očistou jater jde ruku v ruce detoxikace střev. Právě tudy odcházejí všechny nepotřebné látky z těla ven, a pokud tedy nepracují správně, škodliviny se zde hromadí a negativně ovlivňují jak fyzický, tak i psychický stav člověka.

Při správně zvolené stravě a dostatečném pitném režimu je možná také očista ledvin a lymfatického systému.

Co v jídelníčku pro detox těla (ne)najdete?

Základem každého jídelníčku, jehož cílem je detoxikace, je vyřazení veškerých potravin, které tělo zanášejí. Jedná se zejména o potraviny, které jsou silně zpracované, velmi tučné nebo obsahují přemíru éček a dalších potenciálně škodlivých látek.

Strava při detoxu organismu obvykle nezahrnuje cukr, maso, bílou či jinou mouku obsahující lepek, smažené pokrmy, mléčné výrobky, slazené nápoje ani sůl. Člověk by se měl také vyvarovat kouření a pití alkoholu, čaje a kávy.

Jídelníček je naopak bohatý na ovoce a zeleninu, ať už čerstvou, dušenou či kvašenou, luštěniny, celozrnné bezlepkové obiloviny, semínka a ořechy.

Pro úspěšnou očistu těla je kromě správného stravování třeba dostatečně pít, aby škodlivé látky mohly plynule odcházet z těla. Vhodné je pití čisté vody nebo bylinkových čajů.

Sdílejte stránku s vašimi přáteli
[social-share mobile_app="desktop"]

Provozovatel

Projekt krabickovediety.cz provozuje společnost

FitLead s.r.o.
Rezlerova 292
109 00 Praha 10

IČ: 05704111

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 268197.

Kontaktovat nás můžete na této e-mailové adrese: info@krabickovediety.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Komu uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů?

Souhlas se zpracováním udělujete následujícím správcům osobních údajů:

       i. Společnosti FitLead s.r.o., se sídlem Rezlerova 292/26, Petrovice, 109 00 Praha 10, IČO: 05704111, tel: +420 606 247 355, email: info@krabickovediety.cz.

     ii. Při objednávce krabičkové diety od Zdravé stravování: Společnosti Zdravé stravování s.r.o. se sídlem Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice, IČO: 29292069, tel: +420 517 070 333, email: info@zdravestravovani.cz.

(dále jen „Správci“)

Které osobní údaje budou zpracovávány?

Všechny osobní údaje, které poskytnete při vyplnění formuláře – tj. jméno, příjmení, adresa, email, telefon a informace o vybraném programu krabičkové diety (dále jen „osobní údaje“).

Kterým osobám budou osobní údaje zpřístupněny?

Správce zpracovává osobní údaje manuálně i automatizovaně sám a/nebo prostřednictvím svých zaměstnanců. Zpracováním osobních údajů může Správce pověřit v souladu s čl. 28 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“), třetí osoby – zpracovatele, zejm. správce IT, poskytovatele administrativní podpory a externí účetní společnost.

Jaká mám práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů?

Máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz či omezení zpracování, dále máte právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, jakož i právo na odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním.

Tato práva lze u Správce uplatnit písemně a/nebo telefonicky na shora uvedených kontaktních údajích. Máte také právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (email: posta@uoou.cz). Vaše osobní údaje jsou zpracovávány na základě tohoto souhlasu.

Je-li pravděpodobné, že určitý případ porušení zabezpečení osobních údajů bude mít za následek vysoké riziko pro Vaše práva a svobody, máte rovněž právo na bezodkladné oznámení o vzniklém porušení Správcem.

Jaký je účel zpracování osobních údajů?

Správce zpracovává osobní údaje na základě tohoto souhlasu, za účelem zpracování kontaktování s nabídkou krabičkového stravování.


Mám zájem o kontaktování s nabídkou krabičkového stravování a souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu s tímto účelem (dle čl. 7 Nařízení) maximálně po dobu 10 let. 

Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a muže být kdykoliv vůči kterémukoliv Správci odvolán písemně a/nebo telefonicky na shora uvedených kontaktních údajích.