Bez omezení

Krabičková dieta s pestrým jídelníčkem

Pokud vaše stravování není nijak omezené zdravotními problémy ani specifickým životním stylem, tato krabičková dieta je pro vás jako dělaná. Přináší pestrý jídelníček, který splňuje zásady zdravého stravování a dodá vašemu tělu všechny živiny, které potřebuje pro své optimální fungování.

Krabičkové diety, které nabízí zdravé krabičky

Zdravé stravování
zkrabicky.cz
Zdravé stravování nabízí nejširší paletu krabičkových diet v ČR. Můžete si navolit různé chody i celkovou energetickou hodnotu jídel. Pokud sledujete denní příjem kalorií, nemusíte nic složitě počítat či vážit.
Nejširší výběr programů
již od284 Kč
NutritionPro
nutritionpro.cz
Přišli jsme na trh s námi vyvinutým algoritmem, který je schopen na základě údajů o vašem těle vytvořit jídelníček na míru. Jídlo pro vás uvaříme a dovezeme až k vašim dveřím!
Doprava zdarma
již od299 Kč
Dieta v krabičce
dietavkrabicce.cz
Krabičkové diety rozváží od roku 2011. Jsou členem Aliance výživových poradců. Vysoká kvalita stravovacích programů zaručuje certifikát HACCP. Kvalitu potvrzuje velké množství klientů, včetně slavných osobností.
Benefit Plus
již od269 Kč
Nutric bistro
nutricbistro.cz
Gurmánská krabičková dieta, která se specializuje na vybrané výživové styly. Rolls Royce mezi krabičkovými dietami.
Prémiové krabičky
již od444 Kč
Harmonické krabičky
harmonicke-krabicky.cz
Na trhu jsou již několik let. Každý den 5 čerstvých, vyvážených chutných jídel. Objednávky lze spravovat online.
již od289 Kč
Popapat
popapat.cz
Mladý tým nadšenců, pro které se stal jejich koníček i stabilní prací. Krabičkovou dietu rozváží denně čerstvou, od neděle do pátku.
již od289 Kč

S krabičkovou dietou je dodržování principů zdravého stravování snadné

Zdravá snídaně a posléze také oběd, svačina a večeře je pro tělo především zdrojem energie. Množství energie, kterou tělo dokáže z potravin načerpat, se měří v kaloriích

Každý potřebuje určitý počet kalorií pro udržování bazálního metabolismu (BMR), tedy pro základní fungování všech orgánů a aktivit nutných k přežití – například dýchání, udržování stabilní hmotnosti nebo produkci hormonů.

S fyzickou aktivitou množství kalorií nutných pro optimální fungování roste. Pokud jich přijímáme méně, tělo začne využívat zásoby energie a dochází k hubnutí. Jestliže je kalorií naopak přespříliš, bude si energii ukládat „na horší časy“ a tělesná váha začne stoupat.

Racionální strava však neřeší pouze, kolik kalorií zkonzumujeme, ale také poměr důležitých živin vůči energetické hodnotě použitých potravin. Bez dostatečného přísunu živin je totiž naše tělo mnohem náchylnější k rozvoji zánětů, vzniku různých onemocnění a stejně tak i k únavě, která vede k horším výkonům. 

Vyvážená strava by měla být bohatá zejména na bílkoviny, zdravé tuky, sacharidy, vlákninu, vitamíny, minerály a antioxidanty. Pro všechny látky je ideální vybírat různé zdroje, které je obsahují v jiném poměru a v různé kombinaci s ostatními živinami.

Co by (ne)měla obsahovat vyvážená strava?

Jako zdravé potraviny nelze označit vysoce zpracované produkty – mezi ně patří především průmyslově upravené obiloviny, cukry a umělá sladidla, přidaná sůl, uzeniny, smažené a jiné pokrmy s vysokým obsahem trans tuků a alkohol. Kvůli kardiovaskulárnímu zdraví se nedoporučuje ani červené maso.

Pokud vás láká zdravá výživa, potřebujete mít pestrý jídelníček bohatý na široké spektrum potravin v co možná nejpřirozenějším stavu.

Zdravé krabičky jsou proto složené především z ovoce, čerstvé i tepelně upravené zeleniny, celozrnných obilovin a výrobků z nich, různých druhů luštěnin, ořechů a semínek, kvalitních mléčných výrobků a libového masa, zejména toho bílého a ryb.

Sdílejte stránku s vašimi přáteli
[social-share mobile_app="desktop"]

Provozovatel

Projekt krabickovediety.cz provozuje společnost

FitLead s.r.o.
Rezlerova 292
109 00 Praha 10

IČ: 05704111

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 268197.

Kontaktovat nás můžete na této e-mailové adrese: info@krabickovediety.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Komu uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů?

Souhlas se zpracováním udělujete následujícím správcům osobních údajů:

       i. Společnosti FitLead s.r.o., se sídlem Rezlerova 292/26, Petrovice, 109 00 Praha 10, IČO: 05704111, tel: +420 606 247 355, email: info@krabickovediety.cz.

     ii. Při objednávce krabičkové diety od Zdravé stravování: Společnosti Zdravé stravování s.r.o. se sídlem Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice, IČO: 29292069, tel: +420 517 070 333, email: info@zdravestravovani.cz.

(dále jen „Správci“)

Které osobní údaje budou zpracovávány?

Všechny osobní údaje, které poskytnete při vyplnění formuláře – tj. jméno, příjmení, adresa, email, telefon a informace o vybraném programu krabičkové diety (dále jen „osobní údaje“).

Kterým osobám budou osobní údaje zpřístupněny?

Správce zpracovává osobní údaje manuálně i automatizovaně sám a/nebo prostřednictvím svých zaměstnanců. Zpracováním osobních údajů může Správce pověřit v souladu s čl. 28 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“), třetí osoby – zpracovatele, zejm. správce IT, poskytovatele administrativní podpory a externí účetní společnost.

Jaká mám práva ve vztahu ke zpracování osobních údajů?

Máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz či omezení zpracování, dále máte právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, jakož i právo na odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním.

Tato práva lze u Správce uplatnit písemně a/nebo telefonicky na shora uvedených kontaktních údajích. Máte také právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (email: posta@uoou.cz). Vaše osobní údaje jsou zpracovávány na základě tohoto souhlasu.

Je-li pravděpodobné, že určitý případ porušení zabezpečení osobních údajů bude mít za následek vysoké riziko pro Vaše práva a svobody, máte rovněž právo na bezodkladné oznámení o vzniklém porušení Správcem.

Jaký je účel zpracování osobních údajů?

Správce zpracovává osobní údaje na základě tohoto souhlasu, za účelem zpracování kontaktování s nabídkou krabičkového stravování.


Mám zájem o kontaktování s nabídkou krabičkového stravování a souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu s tímto účelem (dle čl. 7 Nařízení) maximálně po dobu 10 let. 

Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a muže být kdykoliv vůči kterémukoliv Správci odvolán písemně a/nebo telefonicky na shora uvedených kontaktních údajích.