Kontakt

Napište nám

Projekt Krabickovediety.cz jsme vytvořili, abychom všem lidem usnadnili výběr krabičkové diety.

Pomohli jsme vám? Budeme rádi, když nám dáte vědět, že naše práce dává smysl.

Nepomohli jsme vám? Budeme ještě radši, když nám napíšete a dáte nám zpětnou vazbu, co bychom mohli udělat lépe nebo jak web vylepšit.

Chcete, abychom otestovali i vaši krabičkovou dietu? Napište nám a určitě se nějak domluvíme.

Poznejte náš tým

Ing. Marek Hrečka

Supervize a testování krabičkových diet

Společností vyrábějící krabičkové diety je jako hub po dešti. Měl jsem problém najít tu pravou, která by vyhovovala mým požadavkům – mlsnému jazýčku, velkému apetitu a potřeby dostatečného množství energie pro aktivní pohyb. Proto jsem se je rozhodl otestovat všechny a o výsledky se s vámi podělit.

A tak vznikl tento projekt.

Bc. Martin Rusňáková Korejčková, DiS.

Nutriční terapeutka

Jsem nutriční terapeutka, která miluje svou práci spočívající v pomoci lidem vypadat a cítit se lépe: pomocí konzultací stravování, jídelníčků na míru, online jídelníčků pro lidi vzdálené a celkového poradenství v životním stylu. V samotném srdci Plzně vedu svoji výživovou poradnu již řadu let.

ROZHOVOR: Nutriční poradkyně Martina Korejčková: Za vším hledej psychiku

Ing. Jana Kroutilová Pekrová

Nutriční terapeutka

Obor nutriční terapeut jsem vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Při magisterském studiu Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě v Praze jsem pracovala v Thomayerově nemocnici, následně se přesunula do soukromé nutriční poradny Institutu Moderní výživy, ze které jsem se po dvou a čtvrt letech vydala na volnou nohu do online poradenství. 

ROZHOVOR: Nenabízím líbivá řešení, ale pomoc něco změnit, říká nutriční terapeutka Ing. Jana Kroutilová

BcA., Klára Kučerová, DiS.

Redaktorka

V roce 2014 jsem vystudovala žurnalistiku na Vyšší odborné škole publicistiky (VOŠP). O dva roky později jsem navázala studiem uměleckého bakaláře na Vysoké škole kreativní komunikace. Dlouholetou praxi mám z většiny mediálních domů jako Seznam nebo Lidovky.cz, ale i z veřejnoprávních médií jako Česká televize či Český rozhlas.

Mgr. Hana Fabianová, MBA

Redaktorka

Písmena, slova a věty jsou můj soukromý svět. Díky 7 letům praxe v oblasti copywritingu a marketingu vím, jak písmena poskládat ve věty tak, aby měly maximální odezvu a úspěch. Čísla a reference jsou mým hnacím motorem. Více než 2000 popsaných stran, více než 20 otextovaných webových stránek, spolupráce s více než 170 firmami. To jsem já. A můj milovaný svět slov.

Mgr. Alexandra Bednářová

Redaktorka

Kromě psaní se také zajímám o výživu a silový trénink. Mám za sebou kurz se zaměřením na zdravý mikrobiom a pravidelně navštěvuji semináře na téma sportovní výživy. V současné době studuji kurz základních principů mobility a silového tréninku žen.

Provozovatel webu

FitLead s.r.o.

Rezlerova 292

109 00 Praha 10

IČ: 05704111

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 268197.