Kontakt

Napište nám

Projekt Krabickovediety.cz jsme vytvořili, abychom všem lidem usnadnili výběr krabičkové diety.

Pomohli jsme vám? Budeme rádi, když nám dáte vědět, že naše práce dává smysl.

Nepomohli jsme vám? Budeme ještě radši, když nám napíšete a dáte nám zpětnou vazbu, co bychom mohli udělat lépe nebo jak web vylepšit.

Chcete, abychom otestovali i vaši krabičkovou dietu? Napište nám a určitě se nějak domluvíme.

Leave this field blank

Poznejte náš tým

Marek Hrečka

Supervize a testování krabičkových diet

Společností vyrábějící krabičkové diety je jako hub po dešti. Měl jsem problém najít tu pravou, která by vyhovovala mým požadavkům – mlsnému jazýčku, velkému apetitu a potřeby dostatečného množství energie pro aktivní pohyb. Proto jsem se je rozhodl otestovat všechny a o výsledky se s vámi podělit.

A tak vznikl tento projekt.

Martin Rusňáková Korejčková

Nutriční terapeutka

Jsem nutriční terapeutka, která miluje svou práci spočívající v pomoci lidem vypadat a cítit se lépe: pomocí konzultací stravování, jídelníčků na míru, online jídelníčků pro lidi vzdálené a celkového poradenství v životním stylu. V samotném srdci Plzně vedu svoji výživovou poradnu již řadu let.

Klára Kučerová

Redaktorka

V roce 2014 jsem vystudovala žurnalistiku na Vyšší odborné škole publicistiky (VOŠP). O dva roky později jsem navázala studiem uměleckého bakaláře na Vysoké škole kreativní komunikace. Dlouholetou praxi mám z většiny mediálních domů jako Seznam nebo Lidovky.cz, ale i z veřejnoprávních médií jako Česká televize či Český rozhlas.

Provozovatel

FitLead s.r.o.

Rezlerova 292

109 00 Praha 10

IČ: 05704111

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 268197